Aktualności
Aktualności
Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Drukuj Wyślij znajomemu
24.07.2008.
Załącznik nr 2
Do zarządzenia nr4/2008 z dnia 12 czerwca 2008 r.
Dyrektora SOW SOS w Lesku


LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS w Lesku


Pracownik socjalny
nazwa stanowiska pracy

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone
w ogłoszeniu:
1.    Monika Węgrzynowska, Lesko
2.    Monika Domaradzka, Huzele

Czytaj całość
 
Nabór na stanowisko pracownika socjalnego Drukuj Wyślij znajomemu
16.06.2008.

Dyrektor Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy: pracownika socjalnego w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS w Lesku.

 

Czytaj całość
 
Koalicja na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej Drukuj Wyślij znajomemu
09.06.2008.

K O N F E R E N C J A

Koalicja na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej - jak działać skutecznie

 

27czerwca 2008 r.(piątek)

Sala narad (parter) w Urzędzie Miasta i Gminy w Lesku

Ul. Parkowa 1, 38-600 Lesko

Realizator:
Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS w Lesku

Czytaj całość
 
Ogród Zacisze w SOS Lesko Drukuj Wyślij znajomemu
01.06.2008.
 Dobra wiadomość dla najmłodszych

W Lesku jest mało placów zabaw dla dzieci i dlatego dobrą wiadomością dzieli się Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia przy którym powstał nowy plac dla najmłodszych. Ogród "Zacisze SOS" powstał dzięki przychylności dyrektora SSM Bieszczadnik, Tomasza Prawdy i wsparciu starosty Marka Sceliny.

- Z zaoszczędzonych środków udało nam się wygospodarować pieniądze na bezpieczny sprzęt, który mam nadzieję umili pobyt w ośrodku zwłaszcza małym dzieciom, będą mogły odpocząć i miło spędzić czas - mówi dyrektorka ośrodka, Joanna Szurlej.

Ogród jest bezpieczny, ogrodzony, monitorowany. Posiada certyfikowany sprzęt: huśtawki, zjeżdżalnię, piaskownicę, zestaw do wspinaczki oraz zestawy ogrodowe. Z ogrodu mogą korzystać przede wszystkim dzieci i młodzież z SOW SOS, a także  dzieci i młodzież ze SSM Bieszczadnik, mieszkańcy bloków przy ul. Jana Pawła oraz goście ośrodka.
Czytaj całość
 
Ośrodek Wsparcia zaprasza na szkolenie Drukuj Wyślij znajomemu
20.02.2008.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób podejmujących pracę w modelu programów edukacyjno-korekcyjnych, z mężczyznami stosującymi przemoc wobec swoich partnerek oraz dla osób zamierzających w przyszłości pracę taką podjąć

Program „Partner” zgodny jest z wytycznymi do tworzenia modelowych programów korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie wg Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Program Edukacyjno – Korekcyjny dla Sprawców Przemocy Domowej realizowany jest w Poznaniu od 2002 roku i stanowi  adaptację „Programu z Duluth (USA).  Celem jego jest psychoedukacja sprawców przemocy domowej w kierunku zmiany zachowań typu przemocowego na rzecz postawy partnerstwa i poszanowania wobec domowników.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 45